×
Etiketë: shenjtë
Bota/Rajoni29 Gusht 2020
Një qytetar danez ka djegur librin e shenjt Kuranin në mes të një rruge në Malmo të Suedisë. Vepra e tij e cila është xhiruar nga shumë qytetarë aty pranë, është dënuar ashpër dhe ka dërguar...
Lajme24 Qershor 2020
Sot u bë publike aktakuza e ngritur nga Specialja në drejtim të presidentit Hashim Thaçi dhe liderit të PDK-së, Kadri Veseli. Por nëse kthehemi prapa në kohë, e kujtojmë mirë se lideri i PDK-së, Kadri...
Bota/Rajoni22 Qershor 2020
Meka vlerësohet si qyteti më i shenjtë i fesë Islame. Përveç faktit që Meka ishte vendlindja e Profetit Muhamed, ai është edhe qyteti ku ndodhet vendi i shenjtë i adhurimit në Islam, Xhamia e Madhe...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.