×
Etiketë: ragmi
Lajme12 Shtator 2020
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporë,s Meliza Haradinaj Stublla, i ka reaguar zyrtarisht Gjykatës së Vranjës, për padinë që ajo ka ngritur ndaj kryetarit të Këshillit Kombëtar në Luginë, Ragmi Mustafa, pasi ai kishte...
Bota/Rajoni11 Shtator 2020
Kryetari i Këshillit Kombëtar Shqiptar, Ragmi Mustafa sot ka pranuar ftesë nga Gjykata në Bujanoc me arsyetimin se ka përdoruar flamurin kombëtarë shqiptar. Mustafa thotë se gjuha linçuese ndaj shqiptarëve që ka përdoruar Vulin nuk...
Lajme13 Gusht 2020
Kryetari i Këshillit Kombëtar Shqiptar Ragmi Mustafa në RTV Dukagjini thotë se ka një rritje të numrit të infektimeve në Luginën e Preshevës por s’ka statistika të vërteta. “Shqiptarët e Luginës së Preshevës kanë frikë...
Lajme23 Qershor 2020
Në zgjedhjet e përgjithshme parlamentare në Serbi, shqiptarët e Luginës së Preshevës të cilët për herë të parë u unifikuan në një listë të përbashkët, kanë siguruar dy ulëse në parlamentin serb, derisa po shpresojnë...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.