×
Etiketë: peshës
Lifestyle29 Shtator 2020
Pesha e tepër tek çdo organizëm shoqërohet me shtimin e sasisë së yndyrës apo dhjamit, sidomos në pjesën e barkut apo zonën abdominale. Një problem ky, nga i cili miliona njerëz në botë, përfshirë pa...
Lifestyle03 Korrik 2020
Humbja e peshës mund të jetë një process mjaft i ndërlikur. Tre gjëra që po ju ndalojnë të humbni peshë mund të jenë: Dietat strikte– ndonjëherë të hiqni dorë nga karbohidratet dhe të gjithë përbërësit...
Lifestyle26 Qershor 2020
Shafrani ka qenë një nga ushqimet më të njohura në treg për një arsye të rëndësishme. Erëza ngjyrë portokalli e përdorur tradicionalisht në gatime Indiane ka provuar veten të jetë një mrekulli që rrit shëndetin....

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.