×
Etiketë: përparim
Lajme25 Shtator 2020
Policia e Kosovës ka kërkuar bashkëpunim nga qytetarët në mënyrë që të arrestohet Përparim Osmanaj. Policia bën të ditur se i dënuari është i kërkuar për veprёn penale “Blerje, Posedim, shpërndarje dhe shitje e paautorizuar...
Lajme24 Korrik 2020
Kompania 4M Group e arkitektit shqiptar, Përparim Rama, ka arritur që të arrijë në fazën finale të garës për ndërtimin e objektit të ri të Komunës së Tiranës. 4M Group tashmë gjendet në top dhjetëshen...
Bota/Rajoni27 Qershor 2020
Bursat evropiane e përfunduan javën në nivele jo shumë pëlqyeshme, ende nën ndikimin e ringjalljes së rasteve të reja të COVID-19 në SHBA. “Oreksi për të rrezikuar i tregjeve financiare është ndrydhur ditët e fundit,...
Lajme25 Qershor 2020
Aktakuza ndaj presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe ish-kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli nga Prokuroria Speciale kanë marrë jehonë në gjitha mediat ndërkombëtare. Media amerikane, “bloomberg” ka shkruar për pengesën që kanë hasur bisedimet midis...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.