×
Etiketë: përgjigjet
Bota/Rajoni14 Qershor 2020
Fatos Nano, bashkëshortja e tij Xhoana dhe djali i tyre i janë nënshtruar ditën e djeshme testit për koronavirusin.Abcnews.al mëson se përgjigjet për të tre ata kanë rezultuar të jetë negative. Nuk dihet se përse...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.