×
Etiketë: përgatituni
Bota/Rajoni25 Qershor 2020
Hans Kluge, drejtor rajonal i OBSH për Europën deklaroi se në të gjithë Kontinentin Europian numërohen deri tani 2.5 milionë raste koronavirusi. “Megjithëse ka një përqindje në rënie të infeksioneve globale në krahasim me fillimin...
Bota/Rajoni18 Qershor 2020
Organizata Botërore e Shëndetit ka paralajmëruar se një valë e dytë e koronavirusit mund të godasë këtë vjeshtë, teksa u kërkuan vendeve të krijojnë program të suksesshëm testimi, gjurmimi dhe izolimi. Dr Hans Kluge, drejtori...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.