×
Etiketë: paqen
Lajme25 Qershor 2020
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka thënë se paqen e arrijnë luftëtarët apo skiftërët dhe jo pëllumbat. Në emisionin Rubikon në Klan Kosova, ka thënë se të gjitha proceset e paqes nuk ecin kur ana...
Lajme20 Qershor 2020
Tahiri: Trump kundër shkëmbimit të territoreve, lajm shumë i mirë për paqen në Ballkan Ish-kryenegociatorja, Edita Tahiri, thotë se është shumë lajm i mirë për paqen në Ballkan fakti që u bë e qartë që...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.