×
Etiketë: OSBE
Bota/Rajoni23 Qershor 2020
Kryeministri Edi Rama, në cilësinë e kreut të OSBE-së, po zhvillon Konferencën Vjetore të Sigurisë 2020. Nga zyra e tij në Tiranë, Rama tha se shpreson të shohë përparim të mëtejshëm në Ukrainë. Rama ka...
Bota/Rajoni21 Qershor 2020
Sot po mbahen zgjedhjet parlamentare në Serbi. Procesi i votimit është lejuar që të zhvillohet edhe në Kosovë për qytetarët serb. Deri në orën 14:00 sipas Organizatës për Bashkëpunim dhe Siguri në Evropë (OSBE), e...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.