Gjuha:
×
Etiketë: opsionin
Bota/Rajoni13 Korrik 2020
Joe Biden fitoi zgjedhjet e brendshme të Demokratëve në Porto Riko, duke arritur tashmë avantazhin e mjaftueshëm për t’u bërë kandidat demokrat për presidencën e SHBA. Biden u përballën me shtatë kandidatë në fletëvotim, por...
Auto26 Qershor 2020
Fordi ka zbuluar modelin e vitit 2021 të quajtur F-150, dhe ky model i ri i pick-upit të popullarizuar të Fordit do të jetë përplot me teknologji të re kur të del në treg vitin...
Front TV23 Qershor 2020
Në Kuvendin e Kosovës është duke vazhduar seanca e 11 qershorit ku në rend dite janë miratimi i pesë marrëveshjeve ndërkombëtare të cilat në seancën e kaluar nuk arritën të miratohen shkaku i mungesës së...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.