×
Etiketë: ndryshueshëm
Lajme31 Gusht 2020
Sot na pret mot i ngjashëm sikurse dje, me diell dhe shumë i nxehtë, kurse të martën do të kemi një front të dobët të ftohtë ajror i cili ngaperëndimi do të depërtojë në drejtim...
Lajme24 Gusht 2020
Me mot të ndryshueshëm do të nisë java e fundit e gushtit. Me vranësira, shi dhe intervale me diell, do të përballet vendi gjatë kësaj jave. Gjatë ditës së sotme mëngjesi do të jetë me...
Lajme23 Gusht 2020
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se java e fundit e gushtit do të fillojë me mot të ndryshueshëm, me vranësira dhe intervale me diell. Sipas njoftimit, vranësirat gjatë ditës së hënë dhe të martë,...
Lajme17 Gusht 2020
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se java e tretë e muajit gusht do të vijojë me mot të ndryshueshëm, por me intervale të gjata me diell. IHK njofton se nga dita e hënë...
Lajme16 Gusht 2020
Java e ardhshme në Kosovë do të përcillet me mot të ndryshueshëm, por me intervala të gjata me diell. Nga e hëna deri të enjten, kryesisht pasditeve pritet të ketë vranësira dhe kushte për reshje...
Lajme11 Gusht 2020
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe intervale më të gjata me diell. Vranësirat herë-herë, pasdite do të shoqërohen me reshje lokale shiu. Reshjet...
Lajme06 Korrik 2020
Kjo javë fillon me mot jo stabil, vranësira, rreze dielli, por edhe reshje shiu të shoqëruara me shkarkime rrufesh. Kjo situatë e motit do të stabilizohet nga dita e mërkurë duke mundësuar mot stabil dhe...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.