×
Etiketë: ndoqën
Lajme31 Gusht 2020
Ministri i Arsimit, Ramë Likaj, ka thënë se viti i ri shkollor do të nisë më 14 shtator, ashtu siç ka rekomanduar Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik dhe Ministria e Shëndetësisë. “Me aprovimin e ligjit...
Bota/Rajoni19 Qershor 2020
Bletët janë një nga ato krijesa që duken interesante. Nga njëra anë ato janë vlerësuar nga shumë kultura për organizimin dhe për mjaltin e tyre, por njerëzit nuk janë gjithmonë aq të lumtur rreth tyre,...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.