×
Etiketë: muri
Kronika27 Qershor 2020
Policia e Kosovës ka njoftuar se ka vdekur një shtetas i huaj pas lëndimeve që ka marrë si pasojë e rrëzimit të një muri të shtëpizës. Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije...
Bota/Rajoni24 Qershor 2020
Presidenti amerikan Donald Trump vizitoi kufirin SHBA-Meksikë të martën dhe u përpoq të “kreditonte” murin e tij të ri duke pretenduar se ai ka ndaluar si emigracionin pa dokumente, po ashtu edhe coronavirusin. Sipas Al...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.