×
Etiketë: mrekullueshme
Lajme17 Korrik 2020
Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, përmes një shkrimi në Twitter ka njoftuar se sot ka vizituar Dhomat e Specializuara dhe Zyrën e Prokurorit të Specializuar në Hagë. Ajo tha se Gjykata...
Vip16 Korrik 2020
Prej se u bë e njohur për publikun e gjerë me rolin e Xhakartës në serialon “O Sa Mirë”, fansat vazhdimisht interesohen për Arta Elezajn. Aktorja, e cila ka forma të admiruara trupore, tërheq vëmendjen...
Vip13 Korrik 2020
Ditën e sotme, moderatorja dhe këngëtarja Klea Huta feston ditën e lindjes. Ky vit e gjen Klean më të plotësuar, pasi ajo është bërë nënë për herë të parë. Por përveç pranisë së vogëlushit, dashuria...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.