×
Etiketë: mrekulli
Lajme22 Shtator 2020
Edhe sot në OVL të UÇK-së është dorëzuar në mënyrë misterioze nga një person, identiteti i të cilit nuk është bërë i ditur, por, për dallim nga radhët tjera, sot është dorëzuar, jo dokumente me...
Lifestyle17 Shtator 2020
E ka emrin supa e Sulltanit sepse ka qenë ndër recetat e veçanta që përgatitej më shpesh e shtrohej në tryezën e Sulltanit shekuj e shekuj më parë, madje edhe kur ai priste miq apo...
Bota/Rajoni14 Shtator 2020
Një automjet është djegur në autostradën Tiranë-Elbasan, gati 200-300 metra në dalje të tunelit. Top Channel mëson se me automjetin udhëtonin 4 persona mes tyre një foshnje, të cilët fatmirësisht janë të gjithë jashtë rrezikut....
Lifestyle12 Shtator 2020
Jemi mësuar të mendojmë se dushet e ftohta mund të na japin një shtysë energjie dhe të na ndihmojnë të zgjohemi në mëngjes. Dushi në ujë të ftohtë ka një sërë përfitimesh për bukurisë gjithashtu....
Bota/Rajoni21 Korrik 2020
Një shtetase britanike luftoi me koronavirusin për 130 ditë, sipas “Daily Mail”.  Fatima Bridle ka kaluar të gjithë kohën në spital ku qëndroi  në ventilim për 105 ditë. Bridle u infektua në një udhëtim në Marok....
Lifestyle07 Korrik 2020
Një studim mbi dietën e më shumë se 23 mijë njerëzve ka zbuluar që konsumimi i moderuar i makaronave shoqërohet me një bel më të hollë dhe raport më të shëndetshëm të belit dhe vitheve....

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.