×
Etiketë: motra
Bota/Rajoni30 Gusht 2020
Motra e presidentit amerikan, Donald Trump, është vënë të dielën në qendër të vëmendjes, pas publikimit të incizimeve më të reja, në të cilat ajo dëgjohet tek e kritikon vëllain e saj. Maryenne Trump Barry...
Bota/Rajoni25 Gusht 2020
Kim Yo-jong është motra më e vogël e Kim Jong-un dhe tani mendohet se do të ketë në radhën për të marrë drejtimin e vendit. Kjo pasi disa raporte sekrete thonë se Kim Jong-un është...
Bota/Rajoni23 Gusht 2020
Motra më e madhe e Presidentit amerikan Donald Trump, një ish-gjyqtare federale, ka thënë se vëllai i saj është një gënjeshtar që “nuk ka parime”. Rrëfimet e motrës së Trump kanë dalë në dritë nga...
Lajme12 Gusht 2020
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka folur për  videon që është shpërndarë në rrjete sociale ku është sajuar varrimi i tij. Ai tha së kur motra e tij e ka parë këtë video gati ishte...
Lajme08 Gusht 2020
Shpetim Krasniqi 21 vjeqar nga fshati Begaj i Vushtrrisë, disa muaj më herët është diagnostifikuar me Leukemi Akute. Shpetimi ishte trajtuar më herët në Turqi dhe i është transplantuar palca kurrizore nga motra, por fatkeqësisht...
Lajme06 Gusht 2020
Mbrëmë ka humbur betejën me Covid-19, 34 vjeçari nga Shtimja, Afrim Tafa. I riu ishte punëtor i Komunës së Shtimes. Familjarët e tij kanë treguar për gazetën Objektiv se Afrimi para se të infektohej, ishte...
Kronika03 Gusht 2020
Dy femra janë sulmuar fizikisht në Drenas. Ato janë sulmuar nga vëllai me bashkëshorte, ndërsa kanë pranuar edhe tretman mjekësor. Të dyshuarit janë arrestuar dhe pas intervistimit janë liruar. “Dy viktimat femra kosovare kanë raportuar...
Lajme25 Korrik 2020
Deputeti i VV’së, Fitim Uka, ka thënë se Ramë Likaj ka emëruar në Bordin e Universitetit të Pejës motrën e deputetit të AAK’së dhe Shefin e grupit të Këshilltarëve të AAK’së në Pejë. Ai nuk...
Bota/Rajoni11 Korrik 2020
Motra e liderit koreano-verior, Kim Jong-un, Kim Yo Jong ka shprehur dyshime për zhvillimin këtë vit të takimit historik mes Veriut komunist dhe Shteteve të Bashkuara, duke ringjallur kështu diskutimet e zjarrta mbi shëndetin e...
Bota/Rajoni14 Qershor 2020
Koreja e Jugut ka mbajtur një takim të sigurisë emergjente, pasi Koreja e Veriut e kërcënoi me ndërmarrjen e veprimeve ushtarake kundër shtetit fqinj. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, zyrtarët në Seul i kërkuan...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.