×
Etiketë: miri
Lajme30 Shtator 2020
Të mërkurën në Mitrovicë furrat e bukës nuk u frekuentuan vetëm nga konsumatorët. Në to u panë edhe inspektorët komunalë të cilët dolën për të parë nëse gjithçka është në rregull me higjienën dhe kriteret...
Lajme29 Korrik 2020
Deputetja nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu, ishte e ftuar të mërkurën në emisionin “Frontal” në T7. Musliu fillimisht komentoi dallimin në qasje të anëtarëve të LVV në Komisionin për punë të...
Bota/Rajoni27 Korrik 2020
A ka rëndësi se çfarë maske përdorni për t’u mbrojtur nga koronavirusi? Po. Llojet e ndryshme të maskave ofrojnë nivele të ndryshme të mbrojtjes. Nivelin më të lartë të mbrojtjes e ofrojnë maskat e tipit...
Lajme11 Korrik 2020
Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka kujtuar Masakrën e Srebrenicës sot në 25 vjetorin e kësaj tragjedie. Ai tha se regjimi i Millosheviqit ka lënë njolla të pashlyera në ndërgjegjen njerëzore. “Njëzetepesë vite kaluan nga...
Lifestyle17 Qershor 2020
Studimi i kryer në Universitetin Adelaide, ka treguar se, aftësia e trurit të njeriut për të mësuar dhe mbajtur mend, varet shumë nga koha e ditës, dhe se, truri më efektshëm mëson në mbrëmje. Pos...
Lifestyle17 Qershor 2020
Studimi i kryer në Universitetin Adelaide, ka treguar se, aftësia e trurit të njeriut për të mësuar dhe mbajtur mend, varet shumë nga koha e ditës, dhe se, truri më efektshëm mëson në mbrëmje. Pos...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.