×
Etiketë: mbrohet
Lajme27 Shtator 2020
Kryetari i PSD’së, Dardan Molliqaj, e ka sfiduar ish-Kryeministrin Albin Kurti lidhur me arrestimet e fundit të Gjykatës Speciale. Molliqaj e ka pyetur Kurtin se ku është sot ai dhe çka mund të bëhet tash...
Bota/Rajoni07 Shtator 2020
Fitim Lladrovci, i cili po akuzohet për kryerjen e veprës penale “shtytja në kryerjen e veprave terroriste”, është mbrojtur në heshtje në seancën e shqyrtimit gjyqësor të mbajtur të hënën, në Gjykatën Themelore të Prishtinës....
Lajme08 Gusht 2020
Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu ka reaguar lidhur me hyrjen e xhandarmërisë serbe gjatë ditës së djeshme në territorin e Kosovës, saktësisht në fshatin Karaçevë të Kamenicës. Musliu përmes një postimi në Facebook, ka shkruar...
Bota/Rajoni23 Qershor 2020
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, ju ka bërë thirrje politikanëve dhe partive që t’i respektojnë protokollet gjatë fushatës zgjedhore. Ai bëri apel edhe tek qytetarët që të vazhdojnë me respektimin e masave për mbrojtje nga...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.