Gjuha:
×
Etiketë: maloku
Front TV14 Korrik 2020
Deputetja e LDK’së, Doruntinë Maloku ka deklaruar sot në seancë të Kuvendit se në kohën sa ishte Albin Kurti në krye të Qeverisë kabineti i tij kishin qenë të privilegjuar e të parët kishin kryer...
Lajme27 Qershor 2020
Profesori dhe njohësi i çështjeve politike, Fadil Maloku ka treguar hapat të cilët duhet të ndiqen që Kosova të dalë nga ngërqi aktual. Maloku thotë se hapi i parë është që të arrihet njē konsensus...
Lajme27 Qershor 2020
Ish-drejtues i UÇK-së, Naim Maloku, thotë se pas propozim-aktakuzës së Zyrës e Prokurorit të Specializuar ndaj presidentit Hashim Thaçi dhe kryetarit të PDK-së Kadri Veseli, shqiptarët duhet të mobilizohen. Maloku që jeton në Slloveni tha...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.