×
Etiketë: kërcënimi
Lajme28 Gusht 2020
Drejtori i të ashtuquajturës Zyre Serbe për Kosovën, Marko Gjuriq deklaroi sot se delegacioni serb, i udhëhequr nga presidenti i këtij vendi, Aleksandar Vuçiq, do të veprojë me përgjegjësi në takimin në Uashington dhe me...
Bota/Rajoni24 Korrik 2020
Eksperti më i lartë amerikan për sëmundjet infektive doktor Anthony Fauci ka treguar se ai dhe familja e tij kanë marrë punësuar punëtorë sigurimi pasi kanë marrë “kërcënime serioze”. Ai tha se bashkëshortja e tij...
Bota/Rajoni11 Korrik 2020
Drejtori i përgjithshëm i Organizatës Botërore të Shëndetësisë dënoi “ mungesën” e lidershipit në luftën kundër pandemisë së koronavirusit dhe lëshoi një apel emocional për unitet botëror teksa rastet e koronavirusit vazhdojnë të rriten në...
Bota/Rajoni08 Korrik 2020
Drejtori i FBI-së, Christopher Wray, tha se aktet e spiunazhit dhe vjedhjes nga Qeveria e Kinës paraqesin “kërcënimin më të madh afatgjatë” për të ardhmen e Shteteve të Bashkuara. Duke folur para Institutit Hudson në...
Bota/Rajoni08 Korrik 2020
Drejtori i FBI-së ka thënë se “aktet e spiunazhit dhe vjedhjes nga qeveria e Kinës paraqesin kërcënimin më të madh afatgjatë për të ardhmen e SHBA-së”. Duke folur para Institutit Hudson në Washington, Christopher Wray...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.