×
Etiketë: kërcënime
Bota/Rajoni16 Shtator 2020
Kryetari i partisë “E Majta” Dimitar Apasiev, thotë se ka marrë kërcënime për jetën e tij dhe familjarëve të tij, pas statuseve që i publikoi në Facebook, për të cilat Prokuroria ka hapur lëndë. Apasiev...
Bota/Rajoni08 Gusht 2020
Një sërë kërcënimesh me bombë kundër agjencive të shëndetit publik, në tre shtete të ndryshme gjermane, detyruan personelin dhe banorët të evakuohen, sipas policisë gjermane. “Deri më tani, policët dhe qentë e specializuar nuk ka...
Lifestyle09 Korrik 2020
Sipas American Heart Association, ju duhet të konsumoni jo më shumë se 2.300 mg kripë në ditë, çka është ekuivalente me 1 lugë çaji Sugjerohet që të zgjidhni kripën himalajane për konsum dhe nëse vuani...
Bota/Rajoni26 Qershor 2020
Deputeti Kujtim Gjuzi është përjashtuar me 10 ditë nga komisionet dhe seancat plenare, pasi i ndërpreu fjalën kryeministrit Rama në parlament. Mbi vendimin në fjalë, reagoi vetë Gjuzi, i cili në një lidhje direkte për...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.