×
Etiketë: karantiminit
Bota/Rajoni25 Qershor 2020
New York, New Jersey dhe Connecticut u kanë kërkuar qytetarëve që udhëtojnë nga shtetet ku numri i rasteve me koronavirus është në rritje që të shkojnë në vetizolim 14 ditor. Phil Murphy nga New Jersey...
Bota/Rajoni25 Qershor 2020
New York, New Jersey dhe Connecticut u kanë kërkuar qytetarëve që udhëtojnë nga shtetet ku numri i rasteve me koronavirus është në rritje që të shkojnë në vetizolim 14 ditor. Phil Murphy nga New Jersey...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.