×
Etiketë: jemi
Lajme18 Qershor 2020
Kryetari i Partisë Nisma Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka vlerësuar se forumi i Liderëve të partive parlamentare është mundësi e mirë për bashkërendim të aktiviteteve në procesin dialogues me Serbinë. Në takimin e parë të këtij...
Bota/Rajoni17 Qershor 2020
Aleksander Vuçiq është pyetur sot për vizitën e 27 qershorit në Washington ku do të fillojnë bisedimet me Kosovën. Presidenti serb ka thënë se ende nuk është në dijeni se çfarë do të bisedohet në...
Lajme15 Qershor 2020
Ministri i Punëve të Jashtme i Serbisë, Ivica Daçiç, ka vazhduar me deklarata lidhur me dialogun midis Kosovës dhe Serbisë, duke thënë se suksesi në dialog varet nga ajo se sa pala kosovare është e...
Lajme14 Qershor 2020
Ministri i Punëve të Jashtme i Serbisë, Ivica Daçiq, ka vazhduar me deklarata lidhur  me dialogun midis Kosovës dhe Serbisë, duke thënë se suksesi në dialog varet nga ajo se sa pala kosovare është e...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.