×
Etiketë: ismajli
Lajme21 Shtator 2020
Nën udhëheqjen e nënkryetarit të Komunës së Gjilanit, Arbër Ismajli, është mbajtur të hënën takimi i Komitetit për menaxhimin dhe parandalimin e përhapjes së COVID-19, ku është bërë vlerësimi i përgjithshëm. Në takim, nënkryetari Ismajli...
Lajme01 Shtator 2020
Nënkryetari i Gjilanit, Arbër Ismajli ka thënë për RTV Dukagjinin se sot në këtë komunë situata me coronavirus është e menaxhueshme. Ismajli ka thënë se Gjilani në total ka 844 raste të prekura me coronavirus....
Lajme25 Gusht 2020
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka falënderuar Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe homologun amerikan, Donald Trump për donacionin e sotëm me respiratorë. “Falënderues ndaj Presidentit Donald Trump dhe SHBA-së për donacionin bujar me 50...
Lajme25 Gusht 2020
Komiteti i Emergjencave në Gjilan, në mbledhjen e rregullt të mbajtur sot, ka konstatuar gjendjen me COVID-19, ku është konfirmuar se nga IKSHPK kanë rezultuar 7 raste pozitive dhe 18 negative nga 25 mostra të...
Lajme24 Gusht 2020
Komiteti i Emergjencave në Gjilan sot ka konfirmuar se nga 40 mostrat e marra, janë 13 raste pozitive, 11 negative dhe 26 prej tyre janë në pritje të punimit, ku rezultatet do të publikohen gjatë...
Lajme03 Gusht 2020
Komiteti i Gjilanit për menaxhimin dhe parandalimin e përhapjes së COVID-19, në mbledhjen e mbajtur sot është njoftuar për rastet më të reja pozitive me virus, ndërkohë që nënkryetari i Komunës së Gjilanit, Arbër Ismajli,...
Lajme08 Korrik 2020
Gratë shtatzëna që rezultojnë pozitive në COVID-19 apo kanë simptoma të sëmundjes do të trajtohen në një repart të improvizuar në Klinikën Infektive. “Kemi pasur shtatzëna që kanë qenë të infektuara me COVID-19 janë shëruar...
Lajme19 Qershor 2020
Nënkryetari i Komunës së Gjilanit, Arbër Ismajli, në konferencën me gazetarë të mbajtur sot, pas takimit me Komitetin emergjent për parandalimin e virusit Covid-19, ka kërkuar respektim të rekomandimeve të institucioneve shëndetësore dhe vendimeve të...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.