×
Etiketë: ishpresidentja
Bota/Rajoni19 Qershor 2020
Ish-presidentja kroate, Kolinda Grabar-Kitaroviç u është bashkuar grave që kanë treguar gishtin e tyre të mesëm si reagim ndaj deklaratave në lidhje me abortin, të bëra nga lideri i “Domovinski pokret”, Mirosllav Skoro. “Unë po...
Bota/Rajoni19 Qershor 2020
Ish-presidentja kroate Kolinda Grabar Kitarovic, ka reaguar ndaj deklaratave të fundit të Miroslav Skora dhe Nina Raspudic mbi abortet e grave të dhunuara. Ajo ka mbështetur gratë, duke theksuar fort se ka ikur koha kur...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.