×
Etiketë: hoqe
Lajme16 Shtator 2020
Këshilltari politik i presidentit Thaçi, Adil Behramaj, ka ironizuar më këshilltarin e kryeministrit Hoti, Xhavit Beqiri, i cili duke komentuar deklaratat e presidentit Thaçi, tha se askush nuk duhet të shqetesohet. Duke ironizuar me të,...
Lajme22 Qershor 2020
Deputeti i AAK-së, Gazmend Syla, i ka reaguar kryetarit të VV-së, Albin Kurti. Kurti kishte deklaruar se mbajtja e zgjedhjeve të Serbisë në Kosovë është e papranueshme dhe kjo ka nxitur reagimin e deputetit. Syla...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.