×
Etiketë: fundjavë
Lajme19 Qershor 2020
Pas motit më të ngrohtë dhe më stabil që mbretëroj ditën e sotme, në ditët e fundjavës, depërtimi i turbullirave nga Atlantiku me masa më të freskët ajrore, do të sjellin sërish kushte për rrebeshe...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.