×
Etiketë: familjar
Kronika24 Gusht 2020
Të dielën rreth orës 16:10 Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona në Vushtrri pasi që të njëjtit gjatë një ahengu familjar kane shtënë me armë zjarri. Gjatë kontrollit në shtëpitë e të dyshuarve janë...
Kronika19 Gusht 2020
Në Prizren është iniciuar procedurë ndaj një të dyshuarit, pasi që i njëjti ka organizuar aheng familjar. Policia bën të ditur se të pranishmit janë shpërndarë, ndërsa me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë...
Lajme08 Gusht 2020
Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi që i njëjti duke mos respektuar vendimin e qeverisë, ka organizuar aheng familjar me 50 persona të pranishëm. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar...
Kronika07 Gusht 2020
Në fshatin Stankaj të Pejës, raportohet se dy të dyshuar, një mashkull dhe një femër, kanë organizuar aheng familjar në një lokal-restorant në kundërshtim me vendimin e Qeverisë. Në vendin e ngjarjen kanë dalë edhe...
Kronika05 Gusht 2020
Një i dyshuar është arrestuar dje në Mitrovicë për shkak se kishte organizuar aheng familjar në të cilin njësiti policor dhe inspektorët komunal kanë hasur në disa persona. Ndaj të dyshuarit me urdhër të prokurorit...
Lajme03 Gusht 2020
Policia e Kosovës ka inicuar procedurë ndaj një personi në fshatin Peqan të Suharekës, pasi që kishte organizuar aheng familjar në shtëpinë e tij. Ahengu është ndërprerë, derisa rasti ka shkuar në procedurë të rregullt...
Kronika03 Gusht 2020
Policia e Kosovës ka inicuar procedurë ndaj një personi në fshatin Peqan të Suharekës, pasi që kishte organizuar aheng familjar në shtëpinë e tij. Ahengu është ndërprerë, derisa rasti ka shkuar në procedurë të rregullt...
Kronika01 Gusht 2020
Është arrestuar një person në Gjakovë, pasi kishte organizuar një aheng familjar. Gjatë ditës së djeshme është arrestuar një person në Gjakovë. I njëjti kishte mbajtur aheng familjar me 27 persona të pranishëm. Kështu ai...
Kronika12 Korrik 2020
Pas pranimit të informatës për grumbullimin e disa qytetarëve në një restorant në Gjakovë, policia dhe inspektorët komunal kanë dalë menjëherë në vendin e ngjarjes ku kanë hasur në një aheng familjar me rreth 130...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.