×
Etiketë: dyshuarin
Bota/Rajoni26 Shtator 2020
Një burrë i dyshuar për trafik droge ka arritur të largohet në mënyrë spektakolare nga salla e gjyqit. Në mënyrë spektakolare ka qenë dhe moment që një zyrtar i policisë në tentativë për ta ndaluar...
Lajme23 Shtator 2020
Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prishtinë, nën dyshimin se i njëjti ka falifikuar para. Këtë e ka bërë të ditur Policia e Kosovë në një komunikatë për medie, derisa është bërë e...
Lajme01 Shtator 2020
Për vrasjen e cila ndodhi gjatë 22 gushtit në fshatin Nekoc të Drenasit policia e Kosovës është duke e kërkuar edhe një person. Bëhet fjalë për djalin e vëllait të Shaban Sylës. Derisa për këtë...
Lajme25 Korrik 2020
Prokuroria Themelore në Gjilan, Departamenti për Krime të Rënda, ka paraqitur kërkesë për caktimin e masës së paraburgimit, në Gjykatën kompetente në Gjilan, ndaj të dyshuarit I.O., për shkak të dyshimit se ka kryer veprat...
Kronika23 Korrik 2020
Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të dhunës në familje në Prizren. Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur ditën e mërkurë rreth orës 10:00. “Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar...
Lajme20 Korrik 2020
Një vrasje e rëndë ka ndodhur para pak minutash në Fushë Kosovë. Rastin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë, Daut Hoxha. Ai ka treguar se është arrestuar një i dyshuar për këtë...
Lajme17 Korrik 2020
Policia e Kosovës ka arrestuar një person të dyshuar për shpërndarje të fotografive dhe videove në të cilat shkruhet se ka vdekur kreu i LDK’së, Isa Mustafa si pasojë e infektimit me koronavirus. Policinë pas...
Kronika14 Korrik 2020
Në orët e mbrëmjes në qytetin e Pejës një persona është therur me thikë. Siç mëson Reporteri.net nga burime të Policisë në Pejë ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:00 në oborrin e Institutit të Bujqësisë...
Kronika08 Korrik 2020
I dyshuari për vrasjen e rëndë në fshatin Bardhaniq të Gjakovës, Vilson Imeraj, sot do të përballet me drejtësinë. Ndaj tij rëndojnë vepra e vrasjes dhe e tentim vrasjes. Gjykata sot do të vendos për...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.