Lajme

Vrasja në Fushë Kosovë, policia arreston të dyshuarin

Vrasja në Fushë Kosovë, policia arreston të dyshuarin
18:03 | 20 Korrik 2020

Një vrasje e rëndë ka ndodhur para pak minutash në Fushë Kosovë.

Rastin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë, Daut Hoxha.

Ai ka treguar se është arrestuar një i dyshuar për këtë rast.

“Me datë 20.07.2020 rreth ores 16:50 Policia ka pranuar një informatë se në Fushë Kosovë ka ndodhur një vrasje. Për rreth 5 minuta njesitë policore kanë arritur ne vendin e ngjarjes, ku edhe kanë arrit te arrestojne nje person të dyshuar. Njësitet relevante kanë dalur ne lokacion dhe hetime të mëtejme janë në proces për të sqaruar rrethanat tjera të rastit”, ka thënë Hoxha.

Djali dyshohet se ia ka prerë kokën me sëpatë babait në Fushë Kosovë

Një delegacion i Prince Coffee viziton plantacionet e kafesë në Indi

Të tjera