×
Etiketë: dru
Lajme23 Shtator 2020
Policia e Kosovës, në koordinim me Drejtorinë e Bujqësisë dhe Pylltarisë në Komunën e Ferizajt i kanë konfiskuar 55 metra dru, që po silleshin nga Komuna e Kaçanikut për t’u shitur në Ferizaj. Komuna e...
Kronika23 Shtator 2020
Në Ferizaj janë konfiskuar 55 metra kub dru. Nga komuna e Ferizajt kanë treguar se kjo u bë në bashkëpunim mes policisë dhe drejtorisë së Bujqësisë dhe Pylltarisë. Komuna bëri të ditur se masa drusore...
Lajme12 Shtator 2020
Në Çagllavicë, teli i rrymës kanë rënë në tokë dhe kanë shkaktuar panik tek njerëzit. Por, një qytetar, duket se është më i guximshëm, ka dal dhe e ka mbajtur me një dru telin e...
Kronika07 Shtator 2020
Është arrestuar një person në Gjilan, pasi i njëjti ka goditur në kokë me dru, një person duke i shkaktuar lëndime të rënda trupore. Rasti ka ndodhur në rrugën “Muharrem Ibrahimi”, të dielën rreth orës...
Lajme15 Gusht 2020
Qytetarët e Kosovës janë mjaft të zotë, e këtë e dëshmon edhe Osman Havolli nga Prishtina i cili ka rregulluar disa puseta. Një qyetetar nga Prishtina, Osman Havolli 63 vjecar ka rregulluar me dru pusetat...
Kronika18 Korrik 2020
Tre persona, njëri ndër ta roje pylli janë arrestuar pasi dyshohet që kanë kontrabanduar lëndë drusore nga Serbia për në Kosovë, ndrësa pylltari kishte vulosur lëndët drurore. Sipas raportit të policisë, rasti ka ndodhur të...
Kronika13 Korrik 2020
Një person është arrestuar Rugovë të Pejës, pasi që i njëjti ishte duke bërë punime të kundërligjshme dhe gjatë punimeve dyshohet se një dru ka rënë mbi viktimën mashkull, i cili si pasojë e lëndimeve...
Kronika13 Korrik 2020
Një person ka vdekur si pasojë e lëndimeve të marra në malet e Rugovës, raporton Express Rasti ka ndodhur mesditën e së dielës në Rugovë. Policia e Kosovës ka njoftuar se një person ka bërë...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.