×
Etiketë: drejtorët
Lajme24 Shtator 2020
Komiteti i Gjilanit për parandalimin e përhapjes së COVID-19, ka mbajtur sot takim me drejtorët e shkollave të Gjilanit, duke respektuar masat kundër virusit. Qëllimi i takimit, i cili është udhëhequr nga nënkryetari, Arbër Ismajli,...
Ekonomi18 Shtator 2020
Përfaqësues të Ministrisë së Financave kanë thënë se së shpejti pritet udhëzimi administrativ për heqjen e pagesës së tatimit, që ishte si kush për regjistrimin e automjeteve. Por, në anën tjetër përfaqësuesit e komunave po...
Lajme03 Shtator 2020
Ministri i Arsimit, Ramë Likaj, do të takohet sot me drejtorët komunalë të arsimit, përfaqësuesit e SBAShK’ut dhe kryetarin e Këshillit të Prindërve, për të biseduar rreth fillimit të vitit të ri shkollor. Drejtorët komunalë...
Lajme17 Gusht 2020
Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka bërë të ditur se sot së bashku me zëvendëskryeministrat me Ministrin e Arsimit, ekspertë të fushave, në konsultim me Komunat dhe SBASHK-un kanë biseduar për organizimin e mësimit nga...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.