×
Etiketë: dashuri
Vip26 Shtator 2020
“Çfarë do të bënit nëse do ta dinit se nuk do të martoheshit kurrë?” më pyeti terapisti im. – Ndoshta do të vrisja veten! Heather Kenny, HuffPost U trondita menjëherë për vërtetësinë e asaj që...
Vip19 Shtator 2020
Bebe Rexha po dëshmon se jeta e saj e dashurisë nuk është ‘një rrëmujë’ siç ka kënduar në të kaluarën në këngën “I’m a mess”. Bukuroshja e lindur Brooklyn, e cila festoi ditëlindjen e saj...
Vip05 Shtator 2020
Irkenc Hyka është një nga talentet e tregut të muzikës, që duket se në këto vite fati i ka ecur jo vetëm në muzikë, por edhe në dashuri. Po si qëndron e vërteta e historisë...
Vip16 Korrik 2020
Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, dhe i dashuri i saj, Huseyin Usta janë shumë të diskutuar në media dhe rrjetet sociale për lidhjen e tyre. Ata bëjnë shpesh udhëtime bashkë, teksa nuk i kursejnë...
Kronika22 Qershor 2020
Një rast i dhunës seksuale ka ndodhur në komunën e Ferizajt. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se mëngjesin e së dielës në Ferizaj është raportuar për një rast të dhunës seksuale. Sipas njoftimit,...
Vip11 Qershor 2020
Atletja e njohur Klodiana Shala ishte sot e ftuar në emisionin “Ftesë në pesë”. Ajo foli për jetën e saj personale duke zbuluar se lidhja e mëparshme nuk i ka shkuar dhe aq mirë. Klodiana...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.