×
Etiketë: cigare
Ekonomi30 Shtator 2020
Shërbimi Korrektues i Kosovës ka shpallur tender në vlerë prej mbi 1 milion e 600 mijë euro për t’i furnizuar të burgosurit nëpër burgjet e vendit me duhan. Të burgosurit në vend duket se nuk...
Bota/Rajoni10 Gusht 2020
Në vitin 2010, bota ishte shokuar nga rrëfimi i djaloshit nga Indonezia i quajtur Ardi Rizal. Asokohe ai ishte vetëm dyvjeçar por pinte 40 cigare në ditë. Në fakt në videon e publikuar që ishte...
Kronika24 Korrik 2020
Gjykata Themelore në Gjakovë, të premten, i ka shpallur fajtor dy të akuzuarit për grabitje Edmond Limanaxhiu dhe Halit Korenica. Sipas aktgjykimit të shpallur nga kryetari i trupit gjykues, gjykatësi Gëzim Pozhegu, i akuzuari Limanaxhiu...
Kronika18 Qershor 2020
Policia e Kosovës gjatë implementimit të një plani taktik lidhur me aktivitete kriminale në një pikë kufitare në Pejë ka gjetur dy thasë të mbushur me pako me cigare të kontrabanduara. Gjatë verifikimit të mallit...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.