×
Etiketë: Çarshinë
Lajme02 Gusht 2020
Edhe në qytetin e Gjakovës policia dhe inspektorati janë duke zhvilluar sonte aksion për monitorimin e zbatimit të masave anti-covid të përcaktuara nga Qeveria, transmeton Klan Kosova. Klan Kosova mëson se atje janë shqiptuar gjoba...
Lajme26 Qershor 2020
Në Gjakovë sot ka filluar faza e dytë e projektit për sanimin e rrugëve me kubëza në zonën e Çarshisë së Madhe. I lumtur me vazhdimin e këtij projekti është shprehur kryetari i Komunës së...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.