Lajme

Policia shqipton gjoba edhe për lokalet në “Çarshinë e Gjakovës”

Policia shqipton gjoba edhe për lokalet në “Çarshinë e Gjakovës”
23:09 | 02 Gusht 2020

Edhe në qytetin e Gjakovës policia dhe inspektorati janë duke zhvilluar sonte aksion për monitorimin e zbatimit të masave anti-covid të përcaktuara nga Qeveria, transmeton Klan Kosova.

Klan Kosova mëson se atje janë shqiptuar gjoba për lokalet në “Çarshinë e Gjakovës”.

Pos kësaj sonte aksione ka pasë edhe në Prishtinë, në Fushë Kosovë dhe Skenderaj.

Shumë sport në platformën Artmotion, sezoni i ri në ligat më të forta të botës sjellë shumë ekskluzivitete

Të tjera