×
Etiketë: azilkërkues
Bota/Rajoni27 Qershor 2020
Sulmuesi me thikë që u vra nga policia skoceze pasi plagosi gjashtë njerëz në një hotel në Glasgow, ishte një azilkërkues që jetonte prej tre muajsh në një dhomë pa dritë, thanë sot miqtë e...
Lajme20 Qershor 2020
Ministri i Punëve të Brendshme i Kosovës, Agim Veliu në Ditën Botërore të Refugjatëve, ka thënë se edhe në kohë të pandemisë, trajtimi për azil-kërkuesit dhe migrantët në Republikën e Kosovës, është në nivel të...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.