×
Etiketë: autori
Lajme19 Shtator 2020
Pa kaluar 24 orë nga vrasja e ndodhur mbrëmjen e të premtes në Durrës ku pas një konflikti gjeti vdekjen Armando Baboçi dhe u plagos djali i tij, një tjetër krim kundër personit u regjistrua...
Lajme10 Gusht 2020
Prokuroria Themelore në Ferizaj, Departamenti për Krime të Rënda, njoftoi se sot, në Ferizaj, një person dyshohet se ka privuar nga jeta nënën e tij. “Ngjarja ka ndodhur rreth orës 08:00, në mëngjes, ku i...
Bota/Rajoni16 Korrik 2020
Policia ka zbardhur dhe arrestuar autorin e ngjarjes së rëndë që ndodhi dje në Gjirokastër, ku mbeti i vrarë një 35 vjeçar. Në përfundim të veprimeve të para hetimore të kryera, u bë arrestimi në...
Bota/Rajoni01 Korrik 2020
Policia ka dhënë detaje në lidhje me sherrin e ndodhur pak më herët në Bulqizë, duke zbuluar se janë sulmuar me thikë dy vëllezër. Uniformat blu sqarojnë se vëllezërit e moshës 19 dhe 22 vjeç,...
Bota/Rajoni01 Korrik 2020
Gazetarja, Bruna Masado nga Brazili, korespondente për CNN ra viktimë e një grabitjeje, ndërsa ishte duke raportuar live për rritjen e nivelit të ujit në lumin në Sao Paulo, për shkak të shirave. Sikurse shihet...
Bota/Rajoni15 Qershor 2020
Autoritetet finalizuan operacioni policor të koduar  “Porositësi”, në kuadër të të cilit u kap në flagrancë shtetasi M. G. 34 vjeç, banues në Vlorë, i dënuar më parë për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.