×
Etiketë: aplikacioni
Bota/Rajoni27 Shtator 2020
Personat që jetojnë në Angli dhe Uells së fundmi po nxiten të shkarkojnë aplikacionin qeveritar për gjurmimin e kontakteve. NHS Covid-19 udhëzon përdoruesit të vetë izcolohen për 14 ditë nëse zbulon se ata ishin afër...
Lajme24 Qershor 2020
Policia e Kosovës do të mbajë një Konferencë për media, ku do të ofrojë informacione lidhur me platformën elektronike dhe po ashtu do të bëjë lancimin e Aplikacionit “Lajmëro Policinë”. Siç njofton policia “ky projekt...
Lifestyle20 Qershor 2020
A mund të qëndrosh pa pirë ujë, çaj apo çdo lëng tjetër për të paktën tetë orë? Vetëm idea e kësaj sfide tingëllon shqetësuese apo jo? Uji është shumë i rëndësishëm dhe këtë nuk mund...
Auto17 Qershor 2020
Aplikacioni gjerman për telefona të mençur, i cili është lansuar për ta parandaluar përhapjen e koronavirusit, është shkarkuar 6.5 milionë herë vetëm gjatë 24 orëve të para të lansimit. Christina Klein tha se kjo shifër...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.