×
Etiketë: apeli
Bota/Rajoni23 Qershor 2020
Infektologu shqiptar, Tritan Kalo, jep një mesazh të rëndësishëm për qytetarët, teksa thekson se koronavirusi “gjallon” ende mes nesh. Përmes një mesazhi në “Facebook”, mjeku i njohur tregon ditën e tij të ngjeshur, që nis...
Lajme19 Qershor 2020
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik edhe një herë ka apeluar tek qytetarët që të bartin maska në vendet publike. Ky është postimi i plotë i IKSHP-së: Si pasojë e mos bartjes së maskave nga ju,...
Lajme18 Qershor 2020
Të dhënat e fundit të IKSHPK tregojnë për 77 raste të reja në Kosovë pas gjithsej 437 mostrave të marrë nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren. Tashmë vendi ynë ka...
Lajme17 Qershor 2020
Insituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës IKSHPK, ka dal me një apel pas shtimit të rasteve me Coronavirus, raporton Front Online.  Apeli i IKSHPK-së: Të nderuar qytetarë! Më 16 Qershor me SARS-CoV-2 janë konfirmuar...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.