Gjuha:
×
Etiketë: 197
Bota/Rajoni30 Shtator 2020
Shteti fqinj i Kosovës, Mali i Zi, vazhdon të përballet me gjendje të rëndë sa i përket koronavirusit. Në 24 orët e fundit, në këtë vend janë shënuar 197 raste të reja pozitive me COVID-19,...
Lajme18 Shtator 2020
Së paku gjashtë milionë e 650 mijë e 570 raste të personave të infektuar me COVID-19 janë raportuar deri tash në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ky virus atje ka marrë 197 mijë e 244...
Ekonomi12 Shtator 2020
Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar indeksin e harmonizuar të çmimeve të konsumit për muajin gusht të këtij viti, ku theksohet se Sipas ASK-së, inflacioni mujor i matur nga indeksi i harmonizuar i...
Lajme01 Shtator 2020
197 persona janë shëruar gjatë 24 orëve të fundit nga virusi Covid-19 në Kosovë, raporton Front Online. Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik përmes një njoftimi ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit...
Lajme22 Gusht 2020
Instituti i Shëndetit Publik të Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit, janë shëruar 197 pacientë derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve deri më sot është gjithsej 8.346 raste, kurse numri i...
Lajme22 Gusht 2020
Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 455 mostra të marra nga ShSKUK, gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren dhe laboratoret private, prej...
Lajme19 Gusht 2020
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Shpejtim Bulliqi i ka reaguar kryetarit të Komunës së Gjilanit për deklaratën se duhet dhënë 17 fshatra për të marrë Luginën e Preshevës. Bulliqi në një postim në rrjetin social Facebook...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.