×
Etiketë: 14vjeçarja
Lajme29 Shtator 2020
Në mesditën e së hënës në Qendrën Klinikë dhe Universitare të Kosovës ka lindur foshnjën e saj një vajzë 14-vjeçare. Lehona e lindur në vitin 2006 kishte shkuar në QKUK në javën e 35 të...
Lajme27 Shtator 2020
14-vjeçarja nga Gjilani dyshohet se është keqpërdorur seksualisht dhe më pas është detyruar që të abortojë në javën e tretë të shtatzënisë, nga 21-vjeçari me iniciale Sh.J (emër i njohur për redaksinë), me të cilën...
Kronika28 Korrik 2020
Një 14-vjeçare nga fshati Semaj i Kaçanikut është zhdukur. Ajo i kishte lëshuar bagëtinë për të kullotur dhe nuk ishte kthyer më në shtëpi, raporton Express. Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.