×
Etiketë: 130
Financa20 Qershor 2020
Ministrja e Financave dhe Transfereve, Hykmete Bajrami, gjatë ditës së djeshme ka njoftuar se është duke vazhduar zbatimi i masave për ndihmë të bizneseve dhe punëtorëve. Derisa në mëngjesin e sotëm ministrja e Financave tregoi...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.