Gjuha:
×
 • Vip
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Silvio Berlusconi me të dashurën e tij 53 vjet më të re

  FrontOnline
  12 Gusht 2020

  E përjavshmja ‘Chi’ ka botuar ekskluzivisht në numrin e sotëm imazhet e Silvio Berlusconit dhe të dashurës së tij Marta Fascina të kapur për dore, transmeton K.J..

  Ish presidenti i Milanit po kalon pushimet së bashku me fëmijët e tij në Villa Certosa në Sardenia, ku shihet se është duke kaluar momente të këndshme dhe me të dashurën e tij.

  Të dy të shoqëruar nga djali i Silvios, Luigi u larguan nga vila për të vizituar jahtin e ri të Ennio Doris një nga miqtë më të ngushtë të tij.

  Për të arritur deri atje Silvio Berlusconi i lejoi vetes për herë të parë një gjest butësie në publik me Marta Fascinën, duke ecur përgjatë skelës dorë për dore.

  Një dorë që ish kryeministri vazhdonte ta shtrëngonte teksa ecte raporton ‘Chi’. Berlusconi dhe e dashura e tij kanë 53 vite diferencë mes tyre, por kjo nuk i pengon aspak që të shijojnë një marrëdhënie së bashku, dhe të jenë të lumtur.

  Ambasadorja e parë e Izraelit në Kosovë, e impresionuar me punën në Comodita
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni09 Qershor 2023
  Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, i cili është në shënjestër të protestave në Beograd, nuk është dukur kurrë më i humbur sesa kur...
  Vip09 Qershor 2023
  Devis Xherahu është personazhi i parë, i cili ka zbuluar se do të jetë pjesë e sezonit të tretë të “Big Brother...
  Bota/Rajoni09 Qershor 2023
  Ish-kryeministri britanik Boris Johnson do të japë dorëheqje nga pozita e deputetit me efekt të menjëhershëm pas marrjes së raportit “Partygate”. Raporti...
  Të tjera
  Lajme09 Qershor 2023
  Blerim Vela, shef i stafit të presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani, ka njoftuar të premten se Policia e Serbisë e ka arrestuar...
  Lajme09 Qershor 2023
  Mbrëmjen e së enjtes Tregu i Gjelbër në Prishtinë u kaplua nga zjarri. Vendi shumëngjyrësh ku ekspozoheshin shumë produkte, u bë shkrumb...
  Bota/Rajoni09 Qershor 2023
  Një aksident i rëndë ka ndodhur në qendër të Rrogozhinës, ku drejtuesi i një mjeti ka aksidentuar dy fëmijë dhe më pas...
  Lajme09 Qershor 2023
  Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Brod të Shtërpcës, ku janë lënduar dy persona. Këtë për Front Online e ka konfirmuar...
  Lajme09 Qershor 2023
  Kryetari i Zveçanit, Ilir Peci, tash e dy javë pozitën e tij po e ushtron nga zyra e gjendjes civile në fshatin...
  Lajme09 Qershor 2023
  KEDS ka njoftuar se gjatë ditëve të ardhshme do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa qytete të Kosovës. Në njoftimin...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.