Sport

Shikoni golin e “çmendur” në ndeshjen Brazil – Kolumbi

Shikoni golin e “çmendur” në ndeshjen Brazil – Kolumbi
10:38 | 24 Qershor 2021

Brazili e ka mposhtur Kolumbinë me përmbysje 2:1 në kuadër të Kupës së Amerikës.

Për kolumbianët, golin e vetëm e shënoi Luis Diaz, i cili me gërshërë e la të shtangur portierin kundërshtar, shkruan FrontOnline.

Pas asistimit të Juan Cuadrado, Diaz u shkëput bukur dhe realizoi në mënyrë magjike.

Situata në Grupin B të Kupës së Amerikës sheh Brazilin të kualifikuar si e para e grupit me tre fitore, më pas është Kolumbia, Peruja, Ekuadori dhe Venezuela./FrontOnline/

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera