[wp-story]

Lajme

Selimi: Vjedhja e dy milionë eurove është bërë nën përgjegjësin e Kryeministrit

Selimi: Vjedhja e dy milionë eurove është bërë nën përgjegjësin e Kryeministrit
21:43 | 22 Tetor 2020

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, ka folur edhe për skandalin e avullimit të dy milionë eurove nga thesari i shtetit, raporton portali FrontOnline.

Ai tha se në këtë skandal janë të përfshirë disa persona dhe se dorëheqja e ministres Hykmete Bajramin do të ishte fisnike.

“ Vjedhja e dy milionë eurove është bërë nën përgjegjësin e Kryeministrit, në këtë vjedhje janë një rrjet jo vetëm një person, këta njerëz e kanë harruar përgjegjësin, dorëheqja do t’i bënë më fisnikë, mos dorëheqja është pjesëmarrje me diçka se çfarë po ndodhë”, deklaroi Selimi.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera