×
Lajme09 Gusht 2020
Në 24-orët e fundit janë shëruar 142 pacientë me koronavirus duke e çuar në 5944 persona që kanë kaluar sfidën me Covid-19....
Lajme09 Gusht 2020
Edhe 12 pacientë kanë vdekur që ishin të prekur me COVID-19. Dje ishin raportuar 315 njerëz të vdekur kurse sot ka shkuar...
Lajme09 Gusht 2020
142 TË SHËRUAR DHE 188 RASTE ME COVID-19! Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK me metodën...
Nga Rubrika
Lajme09 Gusht 2020
Ish-kryeministri Kurti, që së fundmi është pasivizuar, u rikthy sot me një shkrim në Facebook, duke kritikuar prindërit dhe fëmijët që nuk...
Lajme09 Gusht 2020
Në disa nga rrugët e kryeqytetit ka disa muaj që ka nis riasfaltimi. E ka edhe të atilla që është vështirësuar kalimi...
Lajme09 Gusht 2020
Brenda kabinetit të Avdullah Hotit po zhvillohen përplasje të njëpasnjëshme. Pasi ministrat nga AAK’ja e kritikuan shefin e Qeverisë, tash zëvendëskryeministrit Driton...
Lajme09 Gusht 2020
Java e fundit e muajit korrik, shënoi fillimin e rritjes së numrit të vdekjeve në Kosovë të pacientëve të infektuar me koronavirus....
Lajme09 Gusht 2020
Zyrtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Bajram Gecaj, u është përgjigjur kritikave edhe nga partnerët qeverisës rreth dialogut me Serbinë. Në një...
Lajme09 Gusht 2020
Avokati Arianit Koci ka thënë se AKI’ja duhet urgjentisht të rekrutojë individë që jetojnë në brezin kufitar Kosovë-Serbi të mbledhin informata për...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.