×
Lajme22 Korrik 2024
Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës është i alarmuar me fushatën e re të Lëvizjes Vetëvendosje kundër medieve në Kosovë. Deputetët Sali Zyba...
Lajme22 Korrik 2024
Sipas faqes meterologjike, Meteo Kosova janë duke u raportuar stuhi shumë të forta në Rrafshin e Dukagjinit. Stuhitë raportohen se janë duke...
Lajme22 Korrik 2024
Nesër në ora 11:00 do të bëhet përurimi i renovimeve në Klinikën e Kardiokirurgjisë në QKUK. Në këtë ceremoni do të marrë...
Nga Rubrika
Lajme22 Korrik 2024
Oficerët e Forcës së Sigurisë së Kosovës, major Fatmir Lami dhe major Faton Bekteshi me sukses të lartë kanë përfunduar Kursin e...
Lajme22 Korrik 2024
Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës ka dalë më detajet e fundit lidhur me rastin që ka ndodhur në Serbi, ku...
Lajme22 Korrik 2024
Avokatja Fehmije Gashi-Bytyqi e ka cilësuar si të vonuar sjelljen e trupit të pajetë të Hajrizit në Kosovë. Sipas saj, institucionet e...
Lajme22 Korrik 2024
Avokati Ardian Bajraktari thotë se për shuarjen e spekulimeve që a është Faton Hajrizi ai i vrari në Serbi, është e nevojshme...
Lajme22 Korrik 2024
Avokati kosovar, Ardian Bajraktari,thotë se sjellja e trupit të Faton Hajrizit në Kosovë mund të marr kohë. Sipas tij, është e domosdoshme...
Lajme22 Korrik 2024
Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), ka njoftuar se nesër me fillim nga ora 17:00 do të organizojë tryezë diskutimi për prioritetet...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.