×
Kronika10 Shtator 2020
Kërkon ndihmën e shoqërisë 9-vjeçari nga Mitrovica, Riad Aruqi, i cili është diagnostikuar me Thrombosis iliofemoralis bill. Thrombosis vena cava inferior. Haemathuria....
Kronika10 Shtator 2020
Deputeti i LDK-së, Fetah Rudi, i cili është infektuar me virusin Covid-19, tash e disa javë po e vazhdon trajtimin në QKUK....
Kronika10 Shtator 2020
Në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK) ka vdekur një grua e cila dy herë ishte konfirmuar me COVID pozitiv. Për vdekjen...
Nga Rubrika
Kronika10 Shtator 2020
Një aksident trafiku me persona të lënduar ka ndodhur sot në fshatin Livadic të Podujevës. Në aksident janë përfshirë tri automjete, ku...
Kronika10 Shtator 2020
Një kosovar është dënuar nga Gjykata Penale në Luzern me gjashtë vjet burgim, pasi në një zënkë në shtator të vitit 2017...
Kronika10 Shtator 2020
Një grua nga Kaçaniku është lënduar derisa ka qenë duke punuar në një fabrikë Rasti ka ndodhur mesditën e së mërkurës në...
Kronika10 Shtator 2020
Në Spitalin e Pejës po trajtohen 43 pacientë me COVID-19. 11prej tyre janë në gjendje të rëndë shëndetësore dhe 28 pacientë janë...
Kronika10 Shtator 2020
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Tirana në lagjen Arbëria në Prishtinë. Lajmin për Front Online...
Kronika09 Shtator 2020
Tre persona janë arrestuar pasi kanë sulmuar pylltarin dhe një zyrtar policorë. Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.