×
Kronika12 Shtator 2020
Një vet aksident ka ndodhur në këto momente në kryqëzimin që lidh rrugët “Agim Ramadani” dhe “Xheladin Rekaliu”, në Prishtinë. Sipas dëshmitarëve,...
Kronika11 Shtator 2020
I akuzuari për vrasjen e Isa Sejdiut brenda Agjencisë Kosovare për Inteligjencë (AKI), Valon Iberdemaj ka pranuar dy nga veprat penale për...
Kronika11 Shtator 2020
Rrahim Hashimi thotë është liruar nga të gjitha akuzat për rastin “Afera e fajdeve”. Hashimi që u bë i njohur nga përgjimet,...
Kronika11 Shtator 2020
Kronika11 Shtator 2020
Nga Rubrika
Kronika11 Shtator 2020
Një person deri sa ishte duke kryere disa punime të një shtëpie në Suharekë, në rrethana të pa njohura dyshohet se ka...
Kronika11 Shtator 2020
Një person dyshohet se është goditur me thikë nga i dyshuari i cili po ashtu është i lënduar por nuk dihet nëse...
Kronika11 Shtator 2020
Gjatë 24 orëve të fundit në Policinë e Kosovës, është raportuar edhe për dhunë në familje. “Fushë Kosovë 08.09.2020 – 16:00. Ankuesi...
Kronika10 Shtator 2020
31 vjeçari Astrit Islami nga fshati Dashec i Skenderajt është diagnostikuar me sëmundjen leukemi akute dhe ka nevojë për trajtim urgjent jashtë...
Kronika10 Shtator 2020
Prokuroria Themelore në Gjilan ka ngritur aktakuzë ndaj 6 personave për veprën penale të fajdesë. Në mesin e të akuzuarve është edhe...
Kronika10 Shtator 2020
Mëngjesin e së martës, Q.R. 36-vjeare, nga fshati Klinë e Poshtme e Skënderajt, u dërgua urgjentisht për në Qendrën e Mjekësisë Familjare...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.