×
Auto02 Korrik 2020
WhatsApp ka thënë së fundmi se po sjell një seri karakteristikash të reja që do të lansohen për të gjithë përdoruesit në...
Auto01 Korrik 2020
Volkswagen Tiguan i vitit 2022 me të vërtetë duket i mprehtë. Në SHBA, Tiguan do të vijnë në katër shije të ndryshme:...
Auto01 Korrik 2020
Mjaft të rinj po përdorin kode të fshehta në mediat sociale për të treguar luftën e tyre me depresionin. Kështu shprehja “sot...
Nga Rubrika
Auto01 Korrik 2020
Facebook është duke bërë një ndryshim në algoritmin e saj të lajmeve që do të japin përparësi në raportimin origjinal dhe tregimet...
Auto30 Qershor 2020
Bashkimi Europian miratoi sot një rregullore të re për të përshpejtuar ndërtimin e infrastrukturës 5G duke thjeshtuar regjimin e lejeve. “Rregullat e...
Auto30 Qershor 2020
Ndalohet TikTok-u në Indi bashkë me disa aplikacione kineze dhe tesioni mes dy vendeve vazhdon. TikTok i cili është zhvilluar nga një...
Auto30 Qershor 2020
India bllokoi të hënën dhjetëra aplikacione kineze, mes të cilëve dhe TikTok, për të cilat pretendon se përbëjnë një kërcënim për sigurinë...
Auto28 Qershor 2020
Eksperimenti po vjen për përdoruesit në iOS dhe Android. YouTube ka njoftuar një veçori të re ku përdoruesit mund të regjistrojnë video...
Auto27 Qershor 2020
Mark Zuckerberg nuk është më njeriu i tretë më i pasur në botë por i katërti, pasi rrjeti i tij Facebook ka...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.